Author: admin

Dovana vaikinui: romantiška vakarienė geriausias pasirinkimas

Žiūrėkime, kokios dovanos teiktų daugiausiai malonumo, su kokiomis jų turėtojas dažniausiai susidurs, kad kiekvieną sykį, kai bus su jomis, mintyse būtų ir su mumis.

Šventes daugelis mėgsta ne tik todėl, kad dažniausiai gauname laisvą dieną nuo darbo ar susitinkame su draugais, tačiau taip pat dažniausiai per ypatingas dienas keičiamės arba paprasčiausiai kitam įteikiame dovanėlę. Šiuo atveju viskas remiasi ne į materialius dalykus, o paprasčiausiai siekiant pasijusti išskirtiniu ir gal net kiek ypatingu. Lygiai taip pat ir dovanotojas nori, kad jo įteikiamas daiktas pasiektų kiekvieno širdutę. Juk tai galimybė priversti žmogų nusišypsoti.

Štai įteikti dovaną merginai nėra jau taip labai sunku, kadangi dažniausiai užtenka kokio mielo papuošaliuko ir pastaroji jau išsišiepusi iki ausų. Su vyrais visada viskas kur kas sunkiau. Dovana vaikinui privalo atspindėti jo individualumą, jo pomėgius ir jokiu būdu neįžeisti, neparodyti, kad jis gali būti ne vyriškas… Žodžiu, sąlygų net kur kas daugiau nei siekiant ką nors gražaus nupirkti savo širdies damai. Dažniausiai ir paieškos reikalauja labai daug laiko. Vaikinas gali paklausti savo panelės draugių, ko ji nori ir pastarosios suteiks labai daug naudingos informacijos, gal net sugebės nupirkti daiktą. Štai jei mergina paklaus savo vaikio draugų, ko pastarasis gali norėti, anie tik linkčios pečiais neįsivaizduodami… Žodžiu, sunku surasti tobulą dovaną vaikinui, tad geriausias pasirinkimas yra paprasčiausiai dovanoti nuostabų vakarą su savimi. Juk daugelis vaikinų ir sako, jog šventės proga norėtų gauti Jus.

Kad sutaupytumėte dalį pinigų mes jums siūlome paruošti namuose vakarienę. Juk tai du patys svarbiausi dalykai kiekvieno vyro gyvenime vienoje vietoje: jūs ir skanus maistas. Net galite vargti ne per daug: nedekite žvakių, neverskite jo apsirengti kostiumą… Juk kuriama šventė yra skirta jam, tad ir sukurkite ją tokią, kuri tikrai tobulai atspindėtų jo sąmonę. Galite paprasčiausiai užsakyti picą ir nupirkti alaus. Gali būti, jog šiomis smulkmenomis savo vyrui sukursite pačią tobuliausią šventę.

Ar prezervatyvai internetu nebus “brokuoti”?

Vos tik internetinė prekyba pasiekė mūsų namų duris, rodos būtų be galo sunku išgyventi be tokių paslaugų. Juk tai kur kas paprastesnis būdas gauti norimą daiktą dažniausiai pigiau, išsirenkant iš kur kas didesnio pasirinkimų rato, visiškai neišeinant iš namų ir, svarbiausia, tingiai gulint fotelyje ir žiūrint visus variantus. Matyti, kad prekyba internetu taip puikiai klesti, kadangi toks poreikis egzistuoja, tad svarbu pasinaudoti jo teikiamais malonumais. Prezervatyvai internetu taip pat užima tam tikrą dalį rinkos ir pačios prekybos. Nenuostabu, kad egzistuoja gana didelis poreikis tokio pobūdžio prekybai. Ji, kaip ir kiekviena kita prekę, yra daug pigesnė, o taip pat ir nereikia žiūrėti pardavėjai į akis, kuomet renkiesi labiausiai sau artimus prezervatyvus. Nepaisant to, kad prezervatyvai internetu yra be galo patrauklus pasirinkimas, kuriuo pasinaudoja vis daugiau žmonių, visgi, kai kurie mano, kad pirkimas internetu ne visada pats geriausias variantas. Juolab, ką jau kalbėti apie tai, jog renkamės daiktą, kuris gali pakoreguoti visą mūsų gyvenimą. Tad labai svarbu rasti tokį variantą, kuris mums nekeltų jokių abejonių. Tad keliame klausimą, ar prezervatyvai internetu gali būti brokuoti? Ar jie kažkuo skiriasi nuo tų, kuriuose įprastai perkame prekybos centre? Pateiksime atsakymą, kuris neturėtų jūsų stebinti. Ne. Viskas toli gražu remiasi ne į vietą, iš kurio jsuo perkate. Žinoma, nerekomenduojame pirkti apsisaugojimo priemonių pas turgaus prekeivius. Kyla grėsmė, kad jie tikrai bus kaip nors pagadinti, kad ir nespecialiai. Tačiau, šiuo atveju, perkant internetu tikri gausite kokybišką daiktą. Juk patys verslininkai, kurie jais prekiauja jų negamina savo fabrike. Paprasčiausiai perpardavinėja kitų produkciją. O niekas nenori būti pavadintas prastu verslininku, tad tikrai užtikrins, kad prekė nebus pažeista. Juolab, kurjeris visada žino, kokio pobūdžio prekę pristato iki namų, tad garantuoja, kad visokeriopai pasirūpins turimu daiktu.

Kaip dėl paskolos Estijoje?

Dažnai naujo gyvenimo pradžia svetimoje šalyje yra gana sunki. Dažniausiai viskas remiasi į finansus, kurie ne visada mūsų pusėje, o kuomet pakišama koja – iškyla dilema: iš ko pasiskolinti, kad visos problemos būtų išspręstos. Bankai – daug ką gąsdinantis žodis, kadangi pastarieji sukuria neigiamą aurą ir taip siekia, kad pasiskolintų tik tikrai rimtos reputacijos ir labai aiškios finansinės padėties asmenys. Apskritai, sakoma, kad skolintis iš valstybės yra labai nerekomenduotina, kadangi pinigų negrąžinimas gali jus patraukti į labai rimtą atsakomybę. Džiugu, kad šiuo metu yra daugiau alternatyvų, o pati paklausiausia – greitojo kredito kompanijos, kurios suteikia patrauklias skolinimosi galimybes beveik kiekvienam. Žinoma, privalote tilpti į nustatytus rėmus, tačiau pastarieji gana platūs, tad daugeliui nekyla jokių papildomų problemų.

Estija suteikia palankias galimybes gauti paskolą?

Tiesa. Tačiau tas galimybes, kaip jau minėjome prieš tai, sukuria ne bankai, o kreditus teikiančios kompanijos. Žinoma, ir jos iškelia tam tikras sąlygas, tačiau pastarosios gana aiškios ir neturėtų kilti jokių problemų siekiant gauti kreditą. Jei nemokate estiškai – informacijos galite ieškoti lietuvių kalba. Didžioji firmų dalis veikiai lygiai tomis pačiomis sąlygomis, o ką jau kalbėti, kad nemažai įmonių sėkmingai savo veiklą vykdo tiek mūsų tėvynėje, tiek šiaurinėje Estijoje. kiirlaenud išvertus iš estų kalbos reiškia greituosius kreditus . Tad būtent tai ir yra pagrindinis žodis, kurį turėtumėte išmokti siekiant, kad kreditas kuo skubiau atsidurtų jūsų rankose.

Kokias sąlygas iškelia estiškos kompanijos?

Ogi lygiai tas pačias, kaip ir Lietuvos. Jums tereikia turėti darbą, kad pinigai pasiektų sąskaitą. Aišku, egzistuoja firmos, kurios suteikia paskolas ir asmenims, kurie negauna tokių pastovių pajamų, tačiau tokiu atveju jau reikalingas užstatas. Svarbiausia, kad labai atidžiais perskaitytumėte visas taisykles, kurios padės apibendrinti, kokių dokumentų reikia, kad pinigus jus gautumėte.

Nesiskolinkite, kol neišsianalizuosite visą aspektų, kurie suteikia skolinimosi galimybę!!!

Kokie faktai man gali sukliudyti gauti paskolą?

Viskas labai akivaizdu. Paprasčiausiai, jei neatitiksite išsikeltų reikalavimų. Tačiau kaip jau minėjome – rėmai labai platūs, tad retas negauna tai, ko nori. Jei jums kliūna mažytis kabliukas, pavyzdžiui, netelpate į nustatytą amžiaus cenzą (kai kurie nustato net ir maksimalų amžių dėl kredito gavimo) – įmanoma kreiptis į vadybininkus ir individualiai tartis dėl gavimo. Šiuo atveju, svarbiausia bendravimas, su kuriuo galima pasiekti reikiamą rezultatą. Juk ir pensininkai kartais dirba. Firma paprasčiausiai apsidraudžia dėl bereikalingų aiškinimų ir paprasčiausiai įrodo tokius asmenis, kaip negalinčius gauti pinigų. Tačiau kaip jau minėjome – viskas yra įmanoma.

Skolinimasis yra labai atsakingas žingsnis, kurį seka labai daug sąlygų ir taisyklių. Tik jas patenkinus galėsite gauti tai ko labiausiai ir norėjote – pinigus, kurie nesukeltų papildomų problemų, o priešingai – jas išspręstu.

 

Gyvenu Latvijoje. Kokias skolinimosi galimybes turiu?

Emigrantui naujo gyvenimo pradžia svetimoje šalyje būna ypatingai sunki. Jau nekalbame apie tai, kad dažnai psichologinis spaudimas suveržia į rėmus, kurie tokie stiprūs, kad jų niekaip nepavyksta perlaužti. Visgi, tie kurie visais įmanomais būdais nori prisitaikyti – ieško geriausių sprendimų. Problema, kad dažniausiai pirmiausia koją pakiša finansai, kurie trukdo pirmą pradžią padaryti bent kiek paprastesnę. Imkime paprasčiausią Latviją. Kodėl ją? Nes gyvenimas labai panašus, kaip ir Lietuvoje, tačiau vien tai, kad nesate jos pilietis, neturite giminaičių ir panašiai – įsikurti galite kur kas sunkiau nei įprastai vietiniai iš kaimo atvažiavę į Rygą. Taigi, nukeliavus į naują šalį reikia ieškoti galimybių, kurios gali padėti viską supaprastinti. Kaip jau sakėme, dažniausiai būtent pinigais yra pirmasis spyris į užpakalį. Tokiu atveju, jums reikia apgalvoti visas įmanomas skolinimosi galimybes ir žiūrėti, kurios konkrečiai Jums yra pačios palankiausios.

Skolintis iš artimiausių žmonių…

Jei tokia galimybė egzistuoja svetimoje šalyje -tuomet jums viskas yra kur kas paprasčiau, nes šalia esantis draugų ratas gali padėti išspręsti tam tikras problemytes. Tiesa, tikrai nedaugelis tuo gali pasigirti. Tačiau prieš impulsyviai bėgant skolintis pagalvokite, ar tikrai pinigus galėsite grąžinti iki tos datos, iki kurios susitarėte. Ar nebijote, kad tie asmenys, kurie jums skolina taip pat gyvena ne per geriausiai ir gali nuolatos tikėtis, kad pinigus jūs kuo skubiau grąžinsite? Įsitikinkite, kad pinigais netaps pykčių priežastimi. Juk nieko nėra liūdniau, kai draugystė išyra dėl pinigų.

Skolinkitės iš nepažįstamų žmonių.

Virtualioje erdvėje galima rasti nemažai skelbimų, kuriuose būtų parašyta, jog konkretūs Latvijos piliečiai suteiks jums paskolą už labai minimalias palūkanas. Lietuvoje taip pat nemažai žmonių skolina. Baisoka, kadangi nežinote iš ko pasiskolinsite ir ar tikrai jums niekas nieko blogo nepadarys jei pinigus vėluosite grąžini bent dieną. Tai jau gali priminti veiksmo filmo scenarijų, kuomet pasiskolinti tenka iš piktų žmonių. Galite pasidaryti sau daug problemų.

Yra ir greitųjų kreditų kompanijos…

Būtent iš jų skolintis ir yra geriausia. Jei susidomėsite, iškart pateikiame puslapį, kuriame galite rasti visą reikalingą informaciją: www.kredita.lv. Palyginimui rasite skirtingas firmas, kurios suteikia paskolos galimybes visiems Latvijoje. Net ir tiems, kurie neturi šios šalies pilietybės. Kredīts – kreditas, suteikiamas remiantis tam tikromis sąlygomis, kurios egzistuoja ir yra labai panašios kaip ir Lietuvoje. Tai pats palankiausias būdas gauti reikiamą pinigų sumą, nesusidūrus su piktais giminaičiais arba nepažįstamais žmonėmis, kurie reikalaus pinigus kuo skubiau grąžinti.

Dar yra ir bankai

Daugelis sako,kad su jais neverta turėti jokių reikalų. Mes pritarsime. Ir pasiskolinti yra labai sunku, o ir negrąžinimo atveju prarasite ypatingai daug. Jau nekalbu apie tai, kad imigrantui atsiranda dar kelios papildomos durys.

Vibratorių istorija

Šiandien vibratoriai be vargo prieinami visose sekso prekių parduotuvėse ar internetinėse krautuvėse. Visai neseniai tai dar nebuvo visiems preinama prekė, tiesiog sunku patikėti, kad moterys anksčiau neturėdavo jokių alternatyvų. Kyla klausimas, kokia gi yra šiuolaikinio vibratoriaus istorija ir kada gi šis daikčiukas tapo visuomenei priimtinu. Na bent jau tiek priimtinu, kad legaliai juo būtų prekiaujama.

Vyriško pasididžiavimo kopijos išradėju būtų galima laikyti devyniolikto amžiaus moterų gydytoją Kellogą. Pats jis griežtai pasisakė prieš betkokią masturbaciją,  nes šventai tikėjo, kad nuo šios galima net apakti arba gali išdžiūti stuburas. Tačiau savo klinikoje daktarėlis nuo isterijos moteris gydydavo darbuodamasis pirštukais, naudodamas vandens sroves, jo buvo panaudoti ir pirmieji elektriniai vibratoriai. Žinoma, pas tokį gydytoją moterys tikrai noriai lankydavosi ir noriai gydydavosi nuo isterijos.  Tokia terapija joms būdavo ypač maloni. Juokinga, kad prieš tai dauguma net išsilavinusių vyrų tikėjo, kad moteris niekada nepatiria orgazmo, o yra tik priemonė vyrų seksui. Todėl ginekologų pradėta praktika stimuliuoti moters lytinius organus kol ši „nugali isteriją“, su laiku paneigė tokį įsitikinimą. Šiandien mes , moterys,tai vadiname orgazmu.

Juokinga tai, kad pirmasis vibratorius buvo išrastas devyniolikto amžiaus pabaigoje. Tokie vibratoriai buvo elektromechaniniai ir buvo išrasti pirmiau net už dulkių siurblį (kad moteris turėtų motyvacijos būti gera šeimininke, ji turi būti patenkinta…). Taip pat juokinga, kad jų paskirtis ir buvo malšinti isterijai, o ne malonumui sukelti. Artėjimas prie kulminacijos tiesiog buvo laikomas isterijos priepoliu, kuris vėliau numalšinamas. Greičiausiai tik pačios nuo isterijos gydomos moterys žinojo tikrą tiesą ir niekam nedrįsdavo apie tai prasitarti – kam atskleisti tais laikais „gėdingą“ tiesą, jeigu galima toliau mėgautis tokiu maloniu „isterijos“ gydymu. Kaip veiksmingas gydymo prietaisas, toks vibratorius buvo visur plačiai išreklamuotas, tapo žurnalų sensacija, todėl gydytojai greit prarado pajamų šaltinį. Moterys ėmė pačios „gydytis“ namuose.

Tiesa, neigiamą atspalvį vibratoriai įgavo jau po Pirmojo pasaulinio karo, kai buvo imta juos naudoti pornografijoje. Tik amžiaus pabaigoje, feministinių judėjimų įtakoja, šie tapo prieinami prekyboje.

Įkvėpkite gyvybės santykiuose

Dauguma vaikinų sutiktų, kad nėra nieko seksualiau už ilgas kūno kojines, kurios tęsiasi net iki šlaunų. Vizualiai su jomis kojos atrodo kur kas ilgesnės, o tai prideda tam tikro seksualumo ir žavumo. Tad kiekvienai merginai, kuri nori paįvairinti savo kasdienybę kartu su vyrų rekomenduojame įsigyti kuo gražesnes kojines. Kūno kojinės prideda neregėto žavumo. Pasinaudokite šia galimybe. Žinoma, jų pasirinkimas yra kur kas platesnis nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio ir tikroji paskirtis (bent jau ne pirmoji) tikrai nėra suvilioti vyriškį. Kokios kūno kojinės egzistuoja ir kaip jomis galime žaisti?

Kai kurios kūno kojinės kiek ilgesnės už kelius yra dėvimos kasdien einant į darbą patogumo dėlei. Paprasčiausiai kojos ne taip kaista, kaip su pėdkelnėmis, tačiau moteris vistiek atrodys labai žavingai. Tačiau tokios į darbą eiti skirtos kūno kojinės nėra tokios populiarios, kokios galėtų būti dėl savo patogumo. Daug dažniau jos yra perkamos siekiant sukurti kuo erotiškesnę aplinką. Kokios kūno kojinės geba išvesti vyrus iš proto?

  • Terminas viso kūno kojinės labai tiksliai apibūdina tai, kokios kojinės matomos ištraukus jas iš pakuotės. Jos toli gražu dengia ne tik kojas, tačiau ir visą kūną į ką leidžia sufleruoti pavadinimas. Dažniausiai jos atrodo išties labai erotiškai ir siekia net moters kaklą. Labai dailūs nėriniai apgaubia moterį nuo pirštų galiukų iki beveik galvos, taigi ji lyg ir apsirengusi, lyg ir nuoga. Čia jau labai tinka terminas: „Nei nuoga, nei apsirengusi“.
  • Vienos kūno kojinės yra retesnio nėrinio, kitos kur kas dažnesnio. Taigi galite pasirinkti, kokios jums labiausiai patinka. Drovesnėms siūloma nusipirkti tokias, kurios dengia intymias kūno vietas ir, žinoma, krūtinę. Drąsesnės gali laisvai vaikščioti ir vienodais nėriniais papuoštomis kojinėmis. Žinoma, tai skirta rodyti tik vienam žmogui, o ne visiems.
  • Kūno kojinių kaina labai svyruoja. Lyginkime internetines parduotuves. Galite įsigyti tik už kelioliką litų, tiek už keliasdešimt ar net kelis šimtus. Vsikas remiasi į tai, kokio daikto jums reikia. Kūno kojinės tikrai kur kas brangesnės nei tos, kurias dėvime tik ant kojų. Tačiau geriau nepagailėti pinigėlių ir gauti geresnės kokybės daiktą. Kūno kojinės yra gaminamos iš plonų siūlelių. Taigi, staigiai rengiantis labai paprasta suplėšyti. Iš geresnės medžiagos gaminamos kojinės tikrai laikys ne vieną kartą.

Kūno kojinės padės kiekvienam sužadinti jausmus. Jei artėja mylimosios gimtadienis ar tik jums skirtas jubiliejus rekomenduojama pasinaudoti tokia apatinių grožybių dovanojimo galimybe. Ir mylimoji bus patenkintas ir pats tikrai nenusivilsite padovanojęs tokią dovaną. Kad gali labiau pradžiuginti porą, jei ne karšta naktis.

Skanu ir greita? Paskolos internetu!

Galbūt iškilo gyvenime šiek tiek problemų ir atsirado finansinių sunkumų, kuriuos išspręsti darosi vis sunkiau? Pirmiausi ramiai kvėpuokite. Viskas yra jūsų rankose ir tik jūs galite nuspręsti, kokiu būdu geriausia kapstytis iš sunkios padėties. Galiausiai viskas juk įmanoma. Greitoji paskola viena iš galimybių greitai atsistoti ant kojų.

Mažos paskolos – mažai naudos?

Kodėl greitas kreditas yra tokia patogi paskola? Kadangi galite skolintis net ir nedideles pinigų sumas. Kai kurie mano, jog mažos sumos gali sutaisyti tik labai mažas skolas. Tačiau tai netiesa. Juk atsitikus mažai bėdai ir ją laiku sutvarkius gali nustoti didėti problemos. Svarbu laiku rasti opią vietą ir kuo greičiau ja pasirūpinti, o paskola geriausias būdas padėsiantis išspręsti problemas. Jei pajutote pinigų stygių, kuo skubiau pasiskolinkite ir pasistenkite išvengti vis labiau didėjančios finansinės bėdos, kadangi paskui skolintis gali tekti kur kas daugiau.

Tik skolinkitės!

Sąlygos kreditui gauti yra labai palankios, tad jums neteks ilgai darinėti kabinetų durų iki tol, kol sprendimas bus patenkintas. Vos per kelias minutes gausite atsakymą į paraiškos pateikimą, o jei viskas gerai – pinigai jus pasieks vos per kelioliką minučių. Ir viska galite atlikti internetu, nereikia ne išlipti iš lovos. Nesvarbu ar planuojate atostogas, ar norite susimokėti sąskaitas, ar nupirkti nuostabią dovaną savo tėveliams pinigai visai šalia, tik imkite ir naudokitės jais.

Naudokitės pinigais

Jeigu reikia paskolos – nedelskite nei dienos. Juk sakoma, ruošk roges žiemai vasaros metu. Pasirūpinkite problemomis, kurios dar neiškilo. Greitoji paskola gali būti priemonė, kuris padės rezultatą pasiekti labai paprastai.

Skolinimasis nebūtinai turi būti siejamas su prasta finansine būkle. Patikėkite skolinasi ir asmenys, kurie gyvena puikiai, tačiau užklupus problemoms neturi atsidėję papildomų pinigų. Tai visiškai normalus procesas, o ir geriau savo bėdas patikėti profesionalams, o ne kaimynams, kurių paskolos gali būti su dar didesniais procentais nei įprastų įmonių. Geriausia, nuvažiuoti pas močiutę ir pasipasakoti apie savo finansines bėdas taip tikintis, jog ji jas padegs. Tačiau juokas juokais, bet tokie planai ne visada išdega.

Drabužius pirkime internetinėse parduotuvėse

Apsipirkinėjimas internetinėje erdvėje tapo daugelio žmonių gyvenimo dalimi. Kodėl? Nes ten pirkti yra daug paprasčiau: naudodamasi filtrų pagalba surandate konkrečią prekę, kurios jums reikia, internetu – naudodamasi internetine bankininkyste susimokate už prekę ir nepakilęs nuo sofos laukiate, kol daiktas bus kurjerio pristatytas iki namų durų. Dėl šių priežasčių rūbai internetu sparčiai populiarėja Lietuvos visuomenės tarpę. Jau keleri metai žmonės labai mielai užsisakinėja iš užsienietiškų drabužių parduotuvių, tačiau štai lietuviška rinka užsisakyt siūlomos produkcijos, kuri atkeliauja vos per porą dienų yra visai nauja. Žinoma, tai kas nauja vilioja labai daug klientų, kurie nori išbandyti dar nepatirtą paslaugą. Tačiau kuomet nagrinėjame internetinę prekyba pastebima tendencija, jog žmonės apsipirkinėja ne tik pirmąjį kartą, tačiau labai mielai veiksmą kartoja. Tai įrodo, kad tokia paslauga yra labai mėgiama Lietuvoje.

Įmonių ir veiklos registro duomenys teigia, jog paskutiniu metu ypač populiarėjo siekis pradėti drabužių pardavinėjimo verslą internete. Esą tokia idėją norintys realizuoti žmonės džiaugiasi suteikta galimybe nesinuomoti pastatų ar konkrečių burių. Prognozuojama, kad praėjus vos keliems metams, tėvynėje bus daugiau virtualių parduotuvių, bei realių. Kodėl? Atsakymai, vėlgi, labai lengvai suvokiami: kadangi nereikia samdyti personalo ir patalpų sutaupoma nemažai pinigų, ko įtakoje ir parduodamos prekės būna pigesnės. Pigūs drabužiai internetu sulaukia vis daugiau klientų, kurie mielai savo pinigėlius leidžia siekdami įsigyti konkretų drabužį. O kodėl jiems to nedaryti, kai internetinės parduotuvės gali pasiūlyti kur kas platesni pasirinkimą. Juolab, rasti drabužėliai būna labai originalūs, o ir kaina įkandama.

Jei parduotuvėse nerandate drabužio, kuris gebėtų atskleisti jūsų asmenybę, vertėtų pasidairyti internetinėje erdvėje, kuri gali pasiūlyti kur kas platesnį pasirinkimą. Kurioje parduotuvėje lankytis? Naudojantis paieškos sistemomis raskite visus variantus ir ramiai su puodeliu rankose pasivaikščiokite po parduotuves net nepakilęs nuo sofos. Patogu ir labai greita, tad kodėl tuo nepasinaudojus. Visos kūrybos galimybės yra jūsų rankose, svarbiausia pagriebkite jas laiku. Pagriebkite ir nepaleiskite.

Gera dovana vyrui – originali

Šiais laikais labai jau nėra taip sunku pasisemti dovanų idėjų. Priešingai, internete knibžda daugybė forumų, specialių puslapių, kur vartotojai gali dalintis patirtimi ir vieni kitus įkvėpti. Atsiradę ir tūkstančiai internetinių dovanų parduotuvių, kuriose yra aiškiai išskirtos dovanų  kategorijos skirtingoms progoms, skirtingoms lytims, skirtingo pobūdžio ir taip toliau. Dovanos vyrams seniau nepasižymėdavo didele įvairove. Artimieji vyrui gali dovanoti drabužius, kvepalus (jei šis neturi labai subjektyvaus skonio), tušinukus, automobilio priežiūros reikmenis, sporto atributiką. Šiandien šis sąrašas papildytas suvenyrų įvairove, kurie, savaime be kažkokios didelės paskirties ar praktinio pritaikymo, gali tapti puikiu geros nuotaikos užtaisu.

Pakalbėjus su vienu Kaune studijuojančiu jaunuoliu paaiškėjo, jog pačios originaliausios dovanos jam yra pačių dovanojančiųjų pagamintos. Šis juokiasi, kad kadaise labiausiai jį nudžiuginusi dovana buvo jam besidarbuojant viename Didžiosios Britanijos ūkyje iš Lietuvos atsiųsta močiutės iškepta duona ir naminė dešra. „Geriausios dovanos vyrams yra geras maistas, ypač jei tie vyrai išalkę“ – juokėsi studentas.

Internetinės dovanų idėjų parduotuvės administratorė Asta teigia, kad vyrai mėgsta gauti erotines dovanas. Žinoma, tai reikalauja liberalaus mąstymo ir tam tikro nusiteikimo, bet, ko gero, lietuviai vyrai to nestokoja, kadangi pastaraisiais mėnesiais daugiausia buvo parduota dirbtinių krūtų (riešo treniruoklių), marškinėlių su Play boy žvaigždių grožybėmis, spalvotų ir šviečiančių prezervatyvų, moters figūros formos bokalų bei nešvankaus pakavimo popieriaus. „Tai tikrai nereiškia, kad visuomenė darosi buka ir ritasi į žemą moralę, svarbiausia ribos ir atitinkamas požiūris – kodėl neprivertus savęs nusišypsoti? Būtent šypseną keliančios turi būti dovanos vyrams.“- teigia Asta.

Kai originalios idėjos tampa labai populiarios ir prieinamos visiems, jos paprasčiausiai praranda originalumą. Tadas, taip pat prižiūrintis vieną iš internetinių parduotuvių, yra atsakingas už prekių asortimento atnaujinimą. Jis praleidžia valandų valandas naršydamas po užsienio tiekėjų puslapius, ieškodamas to, ko čia, Lietuvoje, dar pirkėjai nematę. „Tai labai smagus darbas, nes ieškodamas idėjų visad svarstau, kad akis užkliūti turėtų už to, ką gauti dovanų norėčiau aš pats, esu tikras vyras, todėl turiu garbę spręsti, kokios dovanos vyrams geriausios.“- juokavo vaikinas.

Pasiskolinti dar niekada nebuvo taip paprasta. O grąžinti?

Pinigų svarba suvokiama jau vaikystėje, kuomet pritrūkus kelių metalinių monetų negalime nusipirkti norimo čiulpinuko. Išties, atrodo savo rankoje laikome paprasčiausius popieriukus, tačiau be jų išgyventi nepavyktų. Yra žmonių, kurie moderniame pasaulyje gyventi atsisako ir susirinkę pagrindinius daiktus iškeliauja į gamtą, kurioje gyvena vadovaudamasi jo teikiamomis taisyklėmis. Ir tokių žmonių vid daugėja. Galbūt vieną dieną grįšime prie natūrinių mainų. Tačiau dabar gyvename tokiame pasaulyje, kokį jį diktuoja finansų bankas. Pritrūkus pinigėlių atrodo, visas gyvenimas baigiasi. Paprasčiausiai nebežinoma už kurio šiaudo griebtis, kad pastarasis iškeltų iš upės tėkmės. Džiugu, jog vis daugiau atsiranda greitųjų kreditų kompanijų, kurios suteikia paskolas, kuriomis pasinaudoję galime atsistoti ant kojų. Paskoloms gauti nereikia atitikti labai sudėtingų kriterijų. Yra vos keli, kuriuos peržengti labai paprasta, o baigus tai daryti galime šiek tiek atsikvėpti.

Paskolos dažniausiai išduodamos:

  1. Pilnamečiams asmenims, kurie turi pastovų darbą;
  2. Kurie turi savo vardu atidarytą banko sąskaitą, aktyvius telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.
  3. Neturi skolų ar kitų didelių finansinių įsipareigojimų.

Peržvelgus matytu, jog nurodymai nėra labi dideli. Tačiau pasiskolinimu problemos dažniausiai nesibaigia. Tiksliau nenustoja sparčiau plakti širdis pagalvojus apie finansus. Kreditai įprastai užlopo laikinai prasivėrusią žaizdą, tačiau reikalas tame, jog anksčiau ar vėliau paskolą reikės grąžinti įmonei iš kurios pasiskolinote. Dar prieš paimdami svetimus pinigus į savo rankas iš karto būnate supažindinti su procentais, kuriuos teks sumokėti. Tiksliau, kuriuos teks pridėti prie galutinės sumos. Daugelis, deja, nežiūri į tai rimtai, nes tuo metu taip stipriai reikalingi finansai, kad paprasčiausiai nesidomima ateitimi, kuri gali apkarsti. Bene kiekvieno greitųjų kreditų tinklapio svetainėje galima pamatyti skaičiuoklę, kuri padės sužinoti kokią galiausiai sumą turėsite grąžinti ir per kiek mėnesių rekomenduojama tai padaryti, kad suma būtų grąžinta iki galo. Žinoma, kuo greičiau atiduosite tuo jums bus ramiau. Tokiuose tinklapiuose kaip www.paskolas.eu/greita-paskola-internetu sužinosite visą jums reikalingą informaciją. Jei suvokėte, kad pinigų laiku grąžint nepavyks, kuo skubiau kreipkitės į įmonę, kuri atsižvelgdama į jūsų problemą stengsis ją ištaisyti. Dažniausiai prieinama tiek vartotojui, tiek užsakovui tinkamo sprendimo – pratęsti grąžinimo laikotarpį. Tai padaryti galite ir internete nebūtina kreiptis į vadybininkus. Tiesa, pratęsimas vėl kainuoja papildomai, tad pagalvokite, kiek kartu žadate investuoti į savo skolą. Nelabai patrauklus pasirinkimas. Įvertinkite situaciją ir tik tada priimkite sprendimą.

Įvairūs paskolų skelbimai akcentuoja, kad skolintis dar niekada nebuvo taip paprasta. Tai tiesa. Tačiau paskola grąžinti yra ne taip lengvą, tad būtinai išanalizuokite savo finansinę situaciją prieš įsidėdama svetimus pinigus į savo kišenę.