IT

Samsung Galaxy S3 apžvalga ir patarimai

Galaxy S3 jau senai prieinamas rinkoje telefonas, tačiau dabar su neseniai atnaujintu Android 4.1 Jelly Bean (pagal 4.1.1 platforma), S3 ne tik buvo suteikia padidintą greitį, tačiau taip pat daug kitų gėrybių.
Daugiausia pokyčių gavo vartotojo sąsają, atsirado nauja redakcija, tačiau yra keletas kitų patobulinimų, iš kurių labiausiai norėčiau išskirti naujos kartos TouchWiz.
Samsung padarė didelį produktą iš šio telefono, ne tik pasirenkant jį pristatyti dideliame ir prabangiame renginyje, Londone, bet turi sugebėjo pasiekti 30 milijonų pardavimų lapkričio 2012 – ir atsižvelgiant į skaičių žmonių, kuriuos mes matome naudojantis savo Samsung Galaxy S3 važiuojant viešuoju transportu, matosi kad šie skaičiai atrodo netgi per maži.
Kaina yra gana gera už aukščiausios klasės telefoną – kai kurie tinklapiai siūlo jį maždaug £26 per mėnesį.
Bet galime kibti į pagrindinį klausimą – ar reikia išleisti savo sunkiai uždirbtus pinigus ant šio telefono?

Samsung Galaxy S3 yra, pasak Samsung bet kokiu atveju, “įkvėptas gamtos – jis mato, klauso, reaguoja, ir leidžia jums dalintis akimirkomis”. Tai Jūs patiriate, kai jums tenka valdyti telefoną pirmą kartą. Šiam telefonui tinka Samsung Galaxy S3 dėklai, kuriuos galime parekomenduoti iš partnerių Lietuvoje.

Šlifuotas polikarbonatas – jūs turite galimybę rinktis iš “Marmuro balta” ir “Pebble Blue” – puošia didelį prietaisą, kurio matmenys 136.6 x 70.6 x 13.8 mm, nors vis dar yra 4,8-colių Super AMOLED ekranas HD Pack.

Mes pasakysime tiesiai: plastiko Galaxy S3 jausmas negali patikti visiems. Jis jaučiasi labai lengvas (nepaisant to, kad svarstyklės rodo 133g) rankoje, ir kai kurie žmonės sakys, kad toks jausmas yra pigaus telefono.
Tačiau tai būtent pats potyris kokį mes turėjome pirmą kartą paėmus į ranką Galaxy S2, o atsižvelgiant į beprotiškus pardavimus, mes manome, kad yra daugiau nei solidi rinka telefonui, kuris jūsų kišenėje nepraleis didžiąją laiko dalį.
Bet mes pasakysime labai aiškiai – Galaxy S3 nėturi pigaus telefono jausmo. Jis turi tikrai solidų Gorilla 2 ekraną priekyje, geriau supakuotą telefono vidų ir labiau patikimas baterijos dangtelį. Šį dangtelį taip pat galima paslėpti naudojant įvairius aksesuarus, kaip jau rašėme anksčiau, o taip pat tinka ir kai kurie Samsung Galaxy S4 dėklai. Jis yra pagamintas iš polikarbonato, o ne standartinio plastiko, nors mes nesame užtikrinti, kad kai kuriems žmonėms nepatiks labiau užapvalintas telefono dizainas.
Dabar mes taip pat turime daug papildomų spalvų pasirinkimą (titano pilka, granato raudonos, gintaro spalvos ruda ir Sapphire juoda), dangus tikrai ne riba čia… nors tiesą sakant, nėra Žydros spalvos parinkties.