Month: March 2014

Skanu ir greita? Paskolos internetu!

Galbūt iškilo gyvenime šiek tiek problemų ir atsirado finansinių sunkumų, kuriuos išspręsti darosi vis sunkiau? Pirmiausi ramiai kvėpuokite. Viskas yra jūsų rankose ir tik jūs galite nuspręsti, kokiu būdu geriausia kapstytis iš sunkios padėties. Galiausiai viskas juk įmanoma. Greitoji paskola viena iš galimybių greitai atsistoti ant kojų.

Mažos paskolos – mažai naudos?

Kodėl greitas kreditas yra tokia patogi paskola? Kadangi galite skolintis net ir nedideles pinigų sumas. Kai kurie mano, jog mažos sumos gali sutaisyti tik labai mažas skolas. Tačiau tai netiesa. Juk atsitikus mažai bėdai ir ją laiku sutvarkius gali nustoti didėti problemos. Svarbu laiku rasti opią vietą ir kuo greičiau ja pasirūpinti, o paskola geriausias būdas padėsiantis išspręsti problemas. Jei pajutote pinigų stygių, kuo skubiau pasiskolinkite ir pasistenkite išvengti vis labiau didėjančios finansinės bėdos, kadangi paskui skolintis gali tekti kur kas daugiau.

Tik skolinkitės!

Sąlygos kreditui gauti yra labai palankios, tad jums neteks ilgai darinėti kabinetų durų iki tol, kol sprendimas bus patenkintas. Vos per kelias minutes gausite atsakymą į paraiškos pateikimą, o jei viskas gerai – pinigai jus pasieks vos per kelioliką minučių. Ir viska galite atlikti internetu, nereikia ne išlipti iš lovos. Nesvarbu ar planuojate atostogas, ar norite susimokėti sąskaitas, ar nupirkti nuostabią dovaną savo tėveliams pinigai visai šalia, tik imkite ir naudokitės jais.

Naudokitės pinigais

Jeigu reikia paskolos – nedelskite nei dienos. Juk sakoma, ruošk roges žiemai vasaros metu. Pasirūpinkite problemomis, kurios dar neiškilo. Greitoji paskola gali būti priemonė, kuris padės rezultatą pasiekti labai paprastai.

Skolinimasis nebūtinai turi būti siejamas su prasta finansine būkle. Patikėkite skolinasi ir asmenys, kurie gyvena puikiai, tačiau užklupus problemoms neturi atsidėję papildomų pinigų. Tai visiškai normalus procesas, o ir geriau savo bėdas patikėti profesionalams, o ne kaimynams, kurių paskolos gali būti su dar didesniais procentais nei įprastų įmonių. Geriausia, nuvažiuoti pas močiutę ir pasipasakoti apie savo finansines bėdas taip tikintis, jog ji jas padegs. Tačiau juokas juokais, bet tokie planai ne visada išdega.

Drabužius pirkime internetinėse parduotuvėse

Apsipirkinėjimas internetinėje erdvėje tapo daugelio žmonių gyvenimo dalimi. Kodėl? Nes ten pirkti yra daug paprasčiau: naudodamasi filtrų pagalba surandate konkrečią prekę, kurios jums reikia, internetu – naudodamasi internetine bankininkyste susimokate už prekę ir nepakilęs nuo sofos laukiate, kol daiktas bus kurjerio pristatytas iki namų durų. Dėl šių priežasčių rūbai internetu sparčiai populiarėja Lietuvos visuomenės tarpę. Jau keleri metai žmonės labai mielai užsisakinėja iš užsienietiškų drabužių parduotuvių, tačiau štai lietuviška rinka užsisakyt siūlomos produkcijos, kuri atkeliauja vos per porą dienų yra visai nauja. Žinoma, tai kas nauja vilioja labai daug klientų, kurie nori išbandyti dar nepatirtą paslaugą. Tačiau kuomet nagrinėjame internetinę prekyba pastebima tendencija, jog žmonės apsipirkinėja ne tik pirmąjį kartą, tačiau labai mielai veiksmą kartoja. Tai įrodo, kad tokia paslauga yra labai mėgiama Lietuvoje.

Įmonių ir veiklos registro duomenys teigia, jog paskutiniu metu ypač populiarėjo siekis pradėti drabužių pardavinėjimo verslą internete. Esą tokia idėją norintys realizuoti žmonės džiaugiasi suteikta galimybe nesinuomoti pastatų ar konkrečių burių. Prognozuojama, kad praėjus vos keliems metams, tėvynėje bus daugiau virtualių parduotuvių, bei realių. Kodėl? Atsakymai, vėlgi, labai lengvai suvokiami: kadangi nereikia samdyti personalo ir patalpų sutaupoma nemažai pinigų, ko įtakoje ir parduodamos prekės būna pigesnės. Pigūs drabužiai internetu sulaukia vis daugiau klientų, kurie mielai savo pinigėlius leidžia siekdami įsigyti konkretų drabužį. O kodėl jiems to nedaryti, kai internetinės parduotuvės gali pasiūlyti kur kas platesni pasirinkimą. Juolab, rasti drabužėliai būna labai originalūs, o ir kaina įkandama.

Jei parduotuvėse nerandate drabužio, kuris gebėtų atskleisti jūsų asmenybę, vertėtų pasidairyti internetinėje erdvėje, kuri gali pasiūlyti kur kas platesnį pasirinkimą. Kurioje parduotuvėje lankytis? Naudojantis paieškos sistemomis raskite visus variantus ir ramiai su puodeliu rankose pasivaikščiokite po parduotuves net nepakilęs nuo sofos. Patogu ir labai greita, tad kodėl tuo nepasinaudojus. Visos kūrybos galimybės yra jūsų rankose, svarbiausia pagriebkite jas laiku. Pagriebkite ir nepaleiskite.

Gera dovana vyrui – originali

Šiais laikais labai jau nėra taip sunku pasisemti dovanų idėjų. Priešingai, internete knibžda daugybė forumų, specialių puslapių, kur vartotojai gali dalintis patirtimi ir vieni kitus įkvėpti. Atsiradę ir tūkstančiai internetinių dovanų parduotuvių, kuriose yra aiškiai išskirtos dovanų  kategorijos skirtingoms progoms, skirtingoms lytims, skirtingo pobūdžio ir taip toliau. Dovanos vyrams seniau nepasižymėdavo didele įvairove. Artimieji vyrui gali dovanoti drabužius, kvepalus (jei šis neturi labai subjektyvaus skonio), tušinukus, automobilio priežiūros reikmenis, sporto atributiką. Šiandien šis sąrašas papildytas suvenyrų įvairove, kurie, savaime be kažkokios didelės paskirties ar praktinio pritaikymo, gali tapti puikiu geros nuotaikos užtaisu.

Pakalbėjus su vienu Kaune studijuojančiu jaunuoliu paaiškėjo, jog pačios originaliausios dovanos jam yra pačių dovanojančiųjų pagamintos. Šis juokiasi, kad kadaise labiausiai jį nudžiuginusi dovana buvo jam besidarbuojant viename Didžiosios Britanijos ūkyje iš Lietuvos atsiųsta močiutės iškepta duona ir naminė dešra. „Geriausios dovanos vyrams yra geras maistas, ypač jei tie vyrai išalkę“ – juokėsi studentas.

Internetinės dovanų idėjų parduotuvės administratorė Asta teigia, kad vyrai mėgsta gauti erotines dovanas. Žinoma, tai reikalauja liberalaus mąstymo ir tam tikro nusiteikimo, bet, ko gero, lietuviai vyrai to nestokoja, kadangi pastaraisiais mėnesiais daugiausia buvo parduota dirbtinių krūtų (riešo treniruoklių), marškinėlių su Play boy žvaigždių grožybėmis, spalvotų ir šviečiančių prezervatyvų, moters figūros formos bokalų bei nešvankaus pakavimo popieriaus. „Tai tikrai nereiškia, kad visuomenė darosi buka ir ritasi į žemą moralę, svarbiausia ribos ir atitinkamas požiūris – kodėl neprivertus savęs nusišypsoti? Būtent šypseną keliančios turi būti dovanos vyrams.“- teigia Asta.

Kai originalios idėjos tampa labai populiarios ir prieinamos visiems, jos paprasčiausiai praranda originalumą. Tadas, taip pat prižiūrintis vieną iš internetinių parduotuvių, yra atsakingas už prekių asortimento atnaujinimą. Jis praleidžia valandų valandas naršydamas po užsienio tiekėjų puslapius, ieškodamas to, ko čia, Lietuvoje, dar pirkėjai nematę. „Tai labai smagus darbas, nes ieškodamas idėjų visad svarstau, kad akis užkliūti turėtų už to, ką gauti dovanų norėčiau aš pats, esu tikras vyras, todėl turiu garbę spręsti, kokios dovanos vyrams geriausios.“- juokavo vaikinas.

Pasiskolinti dar niekada nebuvo taip paprasta. O grąžinti?

Pinigų svarba suvokiama jau vaikystėje, kuomet pritrūkus kelių metalinių monetų negalime nusipirkti norimo čiulpinuko. Išties, atrodo savo rankoje laikome paprasčiausius popieriukus, tačiau be jų išgyventi nepavyktų. Yra žmonių, kurie moderniame pasaulyje gyventi atsisako ir susirinkę pagrindinius daiktus iškeliauja į gamtą, kurioje gyvena vadovaudamasi jo teikiamomis taisyklėmis. Ir tokių žmonių vid daugėja. Galbūt vieną dieną grįšime prie natūrinių mainų. Tačiau dabar gyvename tokiame pasaulyje, kokį jį diktuoja finansų bankas. Pritrūkus pinigėlių atrodo, visas gyvenimas baigiasi. Paprasčiausiai nebežinoma už kurio šiaudo griebtis, kad pastarasis iškeltų iš upės tėkmės. Džiugu, jog vis daugiau atsiranda greitųjų kreditų kompanijų, kurios suteikia paskolas, kuriomis pasinaudoję galime atsistoti ant kojų. Paskoloms gauti nereikia atitikti labai sudėtingų kriterijų. Yra vos keli, kuriuos peržengti labai paprasta, o baigus tai daryti galime šiek tiek atsikvėpti.

Paskolos dažniausiai išduodamos:

  1. Pilnamečiams asmenims, kurie turi pastovų darbą;
  2. Kurie turi savo vardu atidarytą banko sąskaitą, aktyvius telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.
  3. Neturi skolų ar kitų didelių finansinių įsipareigojimų.

Peržvelgus matytu, jog nurodymai nėra labi dideli. Tačiau pasiskolinimu problemos dažniausiai nesibaigia. Tiksliau nenustoja sparčiau plakti širdis pagalvojus apie finansus. Kreditai įprastai užlopo laikinai prasivėrusią žaizdą, tačiau reikalas tame, jog anksčiau ar vėliau paskolą reikės grąžinti įmonei iš kurios pasiskolinote. Dar prieš paimdami svetimus pinigus į savo rankas iš karto būnate supažindinti su procentais, kuriuos teks sumokėti. Tiksliau, kuriuos teks pridėti prie galutinės sumos. Daugelis, deja, nežiūri į tai rimtai, nes tuo metu taip stipriai reikalingi finansai, kad paprasčiausiai nesidomima ateitimi, kuri gali apkarsti. Bene kiekvieno greitųjų kreditų tinklapio svetainėje galima pamatyti skaičiuoklę, kuri padės sužinoti kokią galiausiai sumą turėsite grąžinti ir per kiek mėnesių rekomenduojama tai padaryti, kad suma būtų grąžinta iki galo. Žinoma, kuo greičiau atiduosite tuo jums bus ramiau. Tokiuose tinklapiuose kaip www.paskolas.eu/greita-paskola-internetu sužinosite visą jums reikalingą informaciją. Jei suvokėte, kad pinigų laiku grąžint nepavyks, kuo skubiau kreipkitės į įmonę, kuri atsižvelgdama į jūsų problemą stengsis ją ištaisyti. Dažniausiai prieinama tiek vartotojui, tiek užsakovui tinkamo sprendimo – pratęsti grąžinimo laikotarpį. Tai padaryti galite ir internete nebūtina kreiptis į vadybininkus. Tiesa, pratęsimas vėl kainuoja papildomai, tad pagalvokite, kiek kartu žadate investuoti į savo skolą. Nelabai patrauklus pasirinkimas. Įvertinkite situaciją ir tik tada priimkite sprendimą.

Įvairūs paskolų skelbimai akcentuoja, kad skolintis dar niekada nebuvo taip paprasta. Tai tiesa. Tačiau paskola grąžinti yra ne taip lengvą, tad būtinai išanalizuokite savo finansinę situaciją prieš įsidėdama svetimus pinigus į savo kišenę.