Gera dovana vyrui – originali

Šiais laikais labai jau nėra taip sunku pasisemti dovanų idėjų. Priešingai, internete knibžda daugybė forumų, specialių puslapių, kur vartotojai gali dalintis patirtimi ir vieni kitus įkvėpti. Atsiradę ir tūkstančiai internetinių dovanų parduotuvių, kuriose yra aiškiai išskirtos dovanų  kategorijos skirtingoms progoms, skirtingoms lytims, skirtingo pobūdžio ir taip toliau. Dovanos vyrams seniau nepasižymėdavo didele įvairove. Artimieji vyrui gali dovanoti drabužius, kvepalus (jei šis neturi labai subjektyvaus skonio), tušinukus, automobilio priežiūros reikmenis, sporto atributiką. Šiandien šis sąrašas papildytas suvenyrų įvairove, kurie, savaime be kažkokios didelės paskirties ar praktinio pritaikymo, gali tapti puikiu geros nuotaikos užtaisu.

Pakalbėjus su vienu Kaune studijuojančiu jaunuoliu paaiškėjo, jog pačios originaliausios dovanos jam yra pačių dovanojančiųjų pagamintos. Šis juokiasi, kad kadaise labiausiai jį nudžiuginusi dovana buvo jam besidarbuojant viename Didžiosios Britanijos ūkyje iš Lietuvos atsiųsta močiutės iškepta duona ir naminė dešra. „Geriausios dovanos vyrams yra geras maistas, ypač jei tie vyrai išalkę“ – juokėsi studentas.

Internetinės dovanų idėjų parduotuvės administratorė Asta teigia, kad vyrai mėgsta gauti erotines dovanas. Žinoma, tai reikalauja liberalaus mąstymo ir tam tikro nusiteikimo, bet, ko gero, lietuviai vyrai to nestokoja, kadangi pastaraisiais mėnesiais daugiausia buvo parduota dirbtinių krūtų (riešo treniruoklių), marškinėlių su Play boy žvaigždių grožybėmis, spalvotų ir šviečiančių prezervatyvų, moters figūros formos bokalų bei nešvankaus pakavimo popieriaus. „Tai tikrai nereiškia, kad visuomenė darosi buka ir ritasi į žemą moralę, svarbiausia ribos ir atitinkamas požiūris – kodėl neprivertus savęs nusišypsoti? Būtent šypseną keliančios turi būti dovanos vyrams.“- teigia Asta.

Kai originalios idėjos tampa labai populiarios ir prieinamos visiems, jos paprasčiausiai praranda originalumą. Tadas, taip pat prižiūrintis vieną iš internetinių parduotuvių, yra atsakingas už prekių asortimento atnaujinimą. Jis praleidžia valandų valandas naršydamas po užsienio tiekėjų puslapius, ieškodamas to, ko čia, Lietuvoje, dar pirkėjai nematę. „Tai labai smagus darbas, nes ieškodamas idėjų visad svarstau, kad akis užkliūti turėtų už to, ką gauti dovanų norėčiau aš pats, esu tikras vyras, todėl turiu garbę spręsti, kokios dovanos vyrams geriausios.“- juokavo vaikinas.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>