Gyvenu Latvijoje. Kokias skolinimosi galimybes turiu?

Emigrantui naujo gyvenimo pradžia svetimoje šalyje būna ypatingai sunki. Jau nekalbame apie tai, kad dažnai psichologinis spaudimas suveržia į rėmus, kurie tokie stiprūs, kad jų niekaip nepavyksta perlaužti. Visgi, tie kurie visais įmanomais būdais nori prisitaikyti – ieško geriausių sprendimų. Problema, kad dažniausiai pirmiausia koją pakiša finansai, kurie trukdo pirmą pradžią padaryti bent kiek paprastesnę. Imkime paprasčiausią Latviją. Kodėl ją? Nes gyvenimas labai panašus, kaip ir Lietuvoje, tačiau vien tai, kad nesate jos pilietis, neturite giminaičių ir panašiai – įsikurti galite kur kas sunkiau nei įprastai vietiniai iš kaimo atvažiavę į Rygą. Taigi, nukeliavus į naują šalį reikia ieškoti galimybių, kurios gali padėti viską supaprastinti. Kaip jau sakėme, dažniausiai būtent pinigais yra pirmasis spyris į užpakalį. Tokiu atveju, jums reikia apgalvoti visas įmanomas skolinimosi galimybes ir žiūrėti, kurios konkrečiai Jums yra pačios palankiausios.

Skolintis iš artimiausių žmonių…

Jei tokia galimybė egzistuoja svetimoje šalyje -tuomet jums viskas yra kur kas paprasčiau, nes šalia esantis draugų ratas gali padėti išspręsti tam tikras problemytes. Tiesa, tikrai nedaugelis tuo gali pasigirti. Tačiau prieš impulsyviai bėgant skolintis pagalvokite, ar tikrai pinigus galėsite grąžinti iki tos datos, iki kurios susitarėte. Ar nebijote, kad tie asmenys, kurie jums skolina taip pat gyvena ne per geriausiai ir gali nuolatos tikėtis, kad pinigus jūs kuo skubiau grąžinsite? Įsitikinkite, kad pinigais netaps pykčių priežastimi. Juk nieko nėra liūdniau, kai draugystė išyra dėl pinigų.

Skolinkitės iš nepažįstamų žmonių.

Virtualioje erdvėje galima rasti nemažai skelbimų, kuriuose būtų parašyta, jog konkretūs Latvijos piliečiai suteiks jums paskolą už labai minimalias palūkanas. Lietuvoje taip pat nemažai žmonių skolina. Baisoka, kadangi nežinote iš ko pasiskolinsite ir ar tikrai jums niekas nieko blogo nepadarys jei pinigus vėluosite grąžini bent dieną. Tai jau gali priminti veiksmo filmo scenarijų, kuomet pasiskolinti tenka iš piktų žmonių. Galite pasidaryti sau daug problemų.

Yra ir greitųjų kreditų kompanijos…

Būtent iš jų skolintis ir yra geriausia. Jei susidomėsite, iškart pateikiame puslapį, kuriame galite rasti visą reikalingą informaciją: www.kredita.lv. Palyginimui rasite skirtingas firmas, kurios suteikia paskolos galimybes visiems Latvijoje. Net ir tiems, kurie neturi šios šalies pilietybės. Kredīts – kreditas, suteikiamas remiantis tam tikromis sąlygomis, kurios egzistuoja ir yra labai panašios kaip ir Lietuvoje. Tai pats palankiausias būdas gauti reikiamą pinigų sumą, nesusidūrus su piktais giminaičiais arba nepažįstamais žmonėmis, kurie reikalaus pinigus kuo skubiau grąžinti.

Dar yra ir bankai

Daugelis sako,kad su jais neverta turėti jokių reikalų. Mes pritarsime. Ir pasiskolinti yra labai sunku, o ir negrąžinimo atveju prarasite ypatingai daug. Jau nekalbu apie tai, kad imigrantui atsiranda dar kelios papildomos durys.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>