Kaip savo svetainę iškelti į pirmą vietą Google

Komentaras (atrodo) pagaminti iš visų naujų klientų yra, “Oh, ir beje… Kaip savo naują svetainę pakelti į pirmą vietą Google?Tai neįmanoma padaryti dėl keleto priežasčių. Taip yra diskusija iš penkių pagrindinių priežasčių.
Lizdas praturtintu – numeris vienas poziciją užima
Dauguma pacientų neturi atsižvelgti į yra kad numeris vienas lizdas jau yra užimtas. Būtų mūsų darbas gana šiek tiek lengviau, jei buvo laisva vieta, numeris vienas lizdas, bet kad tiesiog nebūna. Okupacinė numeris lošimo svetainėje kovojo (laikui bėgant) patekti į kad padėtį ir tai užtruks didžiules pastangas išstumti svetainę, kuri jau įrodė verti dominuojančia padėtimi.
Pasitikėti – senas interneto svetainių yra palankesnė
Tai užima šiek tiek laiko kol Google rodo naujas svetaines paieškos rezultatuose. Nors jūs galite pateikti savo svetainę į Google, “Google” tik bus indeksuoti jūsų svetainėje jei kitos žiniatinklio svetainės į jūsų svetainę. Uždirbti “Google’ pasitikėjimo prieš jūsų svetainėje bus gauti ilgalaikių aukštos rankingach. Naujos svetainės gali gauti gerą reitingą mažiau konkurencingi raktinių žodžių, bet paprastai trunka apie 6 mėnesius įgyti minimalų narių pasitikėjimą būtina gauti aukštą reitingą.
Optimizavimas – leidžia lengvai apdoroti jūsų puslapių
Įsitikinkite, kad tai taip paprasta, kaip įmanoma paieškos sistemos indeksuoja interneto puslapius. Geriau paieškos sistemų gali skaityti jūsų svetainės puslapių, tuo didesnė tikimybė yra jūsų svetainės puslapiai bus įtraukti į rodyklę. Optimizuoti savo tinklalapius ir įsitikinti, ar jūsų puslapiuose bus galima rasti už norimą Raktažodžiai turinį.
Raktiniai žodžiai ir konkurentų – tai sunku konkuruoti su didesnio svetainėse
Raktažodžių skirta yra labai svarbus veiksnys. Tuo labiau konkurencinga raktiniai žodžiai yra, ilgesnį turite laukti ir daugiau Atgalinės nuorodos (nuorodos į kitas svetaines į savo svetainę) jums reikia. Jei interneto svetainių reitingą jūsų raktažodžių 10 geriausių rezultatų visi turi šimtus Atgalinės ir dešimtys puslapių tada tai nėra tikėtina interneto svetainės galės gauti į 10 geriausių rezultatų, jei tik yra 10 Atgalinės nuorodos ir 5 puslapių. Pradėti su labai tikslinių kelių žodis raktažodžių frazes ir tada pereiti prie konkurencingesnių raktinių žodžių vartojimą, kai jūsų svetainė turi gerą turinį ir atvykstamąjį nuorodos.
Atgalinės – geriau saitus, tuo greičiau jūsų svetainės bus nurodyti
Daugiau Atgalinės svetainės yra, greičiau Google bus pasiimti šią interneto svetainę. Jei jūsų svetainė turi didelį kiekį bet tik keletą Atgalinės, tada ji negausite aukštos Reitingai. Aukšto ranking “Google” užima daug laiko. Jūs turite gauti gera atvykstamąjį nuorodos. Atvykstamasis nuorodos yra labai svarbus veiksnys.
Per metus mes jau menkinti dešimtys laiko klientams ir potencialiems klientams nes mes neužtikrina jų pirmąją vietą reitingą Google. Dažnai jie nuoroda gauti labai įtikinamai telefonu pavadintą MainstreetHost.

 

MainStreetHost yra paieškos variklis pateikimo ir optimizavimo kompanija, specializuojasi interneto svetainės optimizavimo, svetainės reitingą, svetainės talpinimas, ir tt. Jie labai įtikinamai pardavimo pikio, kurį mes laikome “dūmai ir veidrodžiai.” Jie žino, dauguma svetainių savininkai nėra iki naujausias optimizavimo metodai.
Straipsnis išverstas iš Heyproductions.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>